Fakültemiz 2019-2020 Eğitim- Öğretim Yılı değerlendirmesine yönelik düzenlenen Akademik Kurul Toplantısı Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL, Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ahmet KAÇAR ve tüm akademisyenlerin katılımı ile 5 Şubat 2020 tarihinde Fakültemiz Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL’ın açılış konuşması sonrasında, fakültemiz öğretim elemanlarının eğitim- öğretim ile yurtiçi ve yurtdışı faaliyetlerinden oluşan akademik yılın değerlendirilmesine yönelik sunu Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ahmet KAÇAR tarafından yapıldı. Ayrıca toplantıda 2020-2021 Eğitim- Öğretim yılı içerisinde yapılması planlanan akademik ve sanatsal faaliyetlerin planlanmasının yanı sıra fakültenin gelişimine yönelik bölüm başkanları ile öğretim elemanlarının görüşleri Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL’a sunuldu.

Akademik Kurul Toplantısı bitiminde Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL’a Dekanımız Prof. Dr. Ahmet KAÇAR ve Akademisyenler tarafından fakültemiz atölye, laboratuvar ve sınıflarıda tanıtıldı.

Katılımlarından dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL’a Fakültemiz adına teşekkürlerimizi sunarız.