Kastamonu Belediyesi ile Fakültemiz işbirliğinde, Cumhuriyet Bayramı il kutlama programı kapsamında, Kastamonu Belediyesi fuaye alanında açılan “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sergisi” büyük ilgi gördü.

Fakültemiz Resim Bölüm Başkanı Doç. Serkan İlden ile Öğretim Görevlisi Hasan Barış Çiçek küratörlüğünde 32 sanatçının 36 eserinin yer aldığı “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sergisi” açılışı Kastamonu Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Garnizon Komutanı Personel Albay Gamze Aydoğdu, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mücahit Avkıran, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ömer Sülün, Kastamonu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Atalan, Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kaçar, Resim Bölüm Başkanı Doç. Serkan İlden, MHP İl Başkanı Yüksel Aydın, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri, kamu kurum ve kuruşlarının yönetici ve temsilcileri, basın mensupları, akademisyenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleşti. 

“29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sergisi” 28 Ekim-1 Kasım 2019 tarihleri arasında Kastamonu Belediyesi fuaye alanında sanatseverler tarafından izlenebilir.